Dyrektor ds. pielęgniarstwa

Z dniem 18 lipca 2016 r. w wyniku przeprowadzonego konkursu na stanowisko Dyrektora ds. pielęgniarstwa objęła Pani Monika Michałowska.

Monika Michałowska, nowa dyrektor ds. pielęgniarstwa w Szpitalu Powiatowym w Rawiczu do niedawna pracowała jako Przełożona Pielęgniarek w SPZOZ w Obornikach. Pełniła tam także funkcję Pełnomocnika ds. zarządzania jakością, Pełnomocnika ds. Praw Pacjenta i Kombatantów.

Dyrektor Michałowska ukończyła studia wyższe na Wydziale Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu na Akademii Medycznej w Poznaniu, uzyskując tytuł magistra pielęgniarstwa. Posiada także specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego oraz organizacji i zarządzania zakładami opieki zdrowotnej. W tym roku kończy studia magisterskie na kierunku prawo na Uniwersytecie Gdańskim.

Posiada bogate doświadczenie zawodowe, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach kierunkowych.